...

Digitālā druka un poligrāfija

VIZĪTKARŠU IZGATAVOŠANA | FLAIJERU IZGATAVOŠANA | BUKLETU IZSTRĀDE | KALENDĀRU DRUKA | PLAKĀTU IZGATAVOŠANA | BROŠŪRU IZGATAVOŠANA | ĒDIENKARŠU DRUKA | UZLĪMJU DRUKA

Kādus drukas veidus piedāvā JMG druka?

Digitālā druka

Digitālā druka ir tādu attēlu vai tekstu izdrukāšana, kuru dizains vispirms izstrādāts digitālajā vidē, izmantojot dažādas datorprogrammas. Digitālās drukas gadījumā vizuālie materiāli vispirms tiek sagatavoti kā PDF vai cita formāta faili, bet tad drukāti tieši uz materiāla – papīra, kartona, uzlīmēm, auduma, vides objektiem un citiem materiāliem.

Digitālo druku visbiežāk izmanto dažādu reklāmas materiālu drukai, apdrukai, uzņēmumu reprezentatīvo materiālu ražošanai, fotogrāfiju drukai, audumu apdrukai, apģērbu apdrukai un vides reklāmas noformējumam. Digitālā druka ir viens no JMG Drukas pamatpakalpojumiem. JMG Drukas poligrāfijā digitālo druku iespējams izmantot gan nelielos apjomos, sākot ar vienu drukas vienību, gan arī liela daudzuma materiālu ražošanai.

Ofsetdruka jeb ofseta druka

Ofseta druka (angļu val. offset – pārnest) ir iespieddrukas veids, kurā digitālie attēli vai uzraksti tiek pārveidoti ofsetdrukai piemērotā formātā, tad uzklāti uz loksnēm vai rotējošiem ruļļiem un iespiesti uz vajadzīgajiem materiāliem. Divi ofsetdrukas veidi, ko piedāvājam klientiem JMG Drukā, ir lokšņu druka un fleksodruka. Ofsetdruka ir poligrāfijas pakalpojums, ko var izmantot, lai sagatavotu materiālus vairumā.

Lokšņu druka

Lokšņu druka ir JMG Drukas pamatpakalpojums. Digitālā lokšņu druka parasti ir labāk piemērota mazāka apjoma pasūtījumiem, jo var izdrukāt sākot no vienas loksnes un nav nepieciešami papildus sagatavošanas darbi, kā piemēram tas ir ofsetdrukā vai fleksodrukā. Fails tiek izdrukāts uzreiz, pateicoties digitalā printera priekšrocībām. Lokšņu drukas maksimālais izmērs JMG Drukā ir 320x450mm.

Fleksodruka

Fleksodruka jeb fleksogrāfija ir digitālās drukas veids, ko izmanto liela daudzuma uzlīmju, pārtikas un citu produktu etiķešu un iepakojumu apdrukai. Fleksodruku veic ar ātri rotējošiem ruļļiem, kas iespiež noteiktu attēlu uz vajadzīgā materiāla. Digitālo feksodruku iespējams veikt uz ļoti plaša materiālu klāsta, un pateicoties ātri žūstošām krāsām, tas ir salīdzinoši ātrs process liela daudzuma materiālu ražošanai.

Mūsu pieredzējušie drukas speciālisti palīdzēs atrast piemērotāko poligrāfisko pakalpojumu veidu tieši Jūsu vajadzībām, un izpildīs to ātri, kvalitatīvi un par ļoti konkurētspējīgām izmaksām.

• Konsultācija piemērotākā un izdevīgākā drukas veida izvēlē
• Pirmsdrukas failu sagatavošana kvalitatīvu materiālu radīšanai
• Plašs piedāvājums jebkādu reklāmas materiālu drukai
• Drukas iespējas gan mazos (sākot no 1 gab.), gan lielos apjomos
• Drukas materiālu pēcapstrāde – izlakošana, frēzēšana, izciršana u.c

Vēlaties uzzināt cenu savu vēlmju īstenošanai? Digitālās drukas un citu drukas veidu izmaksas atšķiras atkarībā no dažādiem poligrāfijas procesiem – digitālās drukas materiālu izmēriem, nepieciešamajiem daudzumiem, termiņiem un citiem parametriem. Lai uzzinātu aptuvenās izmaksas digitālajai drukai un poligrāfijas pakalpojumiem, lūdzu, aizpildiet zemāk atrodamo formu, un mēs ar Jums sazināsimies.