...

Lielformāta druka, UV druka

LIELFORMĀTA UZLĪMES | IZGRIEZT NO LĪMPLĒVES | ĀRA VIDES BANNERI | ĀRA VIDES IZKĀRTNES | UV (ULTRAVIOLETĀ) DRUKA | SOLVENTA DRUKA | IEKŠTELPU TELPISKI RISINĀJUMI

Kas ir lielformāta druka?

Lielformāta druka ir viens no visplašāk izmantotajiem reklāmas dizaina veidiem. Cilvēki ik dienas redz ļoti daudz lielformāta drukas materiālus, tai skaitā autoplēves, skatlogu noformējumus, PVC banerus, pludmales karogus, vides reklāmas izkārtnes un daudz citu.

Tas, vai lielformāta  drukas tehnikā veidota izkārtne piesaista uzmanību, paliek atmiņā un rosina patērētāju uz noteiktām darbībām, atkarīgs no tā, cik kvalitatīvi un radoši izstrādāts un uzstādīts noteiktais drukas materiāls.

JMG Drukas profesionālajai komandai ir plašas zināšanas un industrijas pieredze tajā, kas lielformāta drukas reklāmās un citos vizuālajos materiālos strādā. Mūsu speciālisti saprot, kā drukas darbus izgatavot vislabāk, un vienmēr tiecas uz klientam izdevīgāko rezultātu. Mūsu radītie lielformāta drukas materiāli palīdzēs Jums izcelties mūsdienu reklāmas izkārtņu pārbagātajā pasaulē un radīt pozitīvu, atmiņā paliekošu tēlu par Jūsu uzņēmumu un piedāvātajiem produktiem.

Mēs atradīsim Jums piemērotāko lielformāta drukas veidu – UV druku, solventa druku vai arī dažkārt noder Oracla līmplēves, no kurām var izgriezt un ploterēt dažādus dizainus, tai skaitā stikla matējumus.

UV jeb ultravioletās gaismas apdruka ir digitālās drukas paņēmiens, kura laikā īpašas krāsas tiek ar UV gaismu nožāvētas, tiklīdz tās nonāk uz printējamā materiāla. Šāda tehnoloģija palīdz radīt lielformāta drukas produktus, kas īpaši piemēroti krāsu noturībai āra vidē jebkādos laikapstākļos. UV druka ir droša un veselībai nekaitīga arī iekštelpām – UV tintei nav aromāta, tā neizgaro, un tā ir ļoti izturīga arī pret dažādiem, pat abrazīviem, tīrīšanas līdzekļiem. Lielformāta druka iespējama uz ļoti plaša materiālu klāsta – papīra, stikla, koka, alumīnija, putuplasta, plastmasas, auduma vai cita materiāla atkarībā no Jūsu iespējām un vajadzībām. UV druku izmantojam āra reklāmas veidiem – PVC baneriem, fasādes baneriem, reklāmas izkārtnēm.

Solventa druka būs piemērota uzlīmju drukai un automašīnu uzlīmēm, jo tā ir izturīga, ar augstu nodiluma pakāpi, kas saglabās kvalitāti ilgtermiņā. Atšķirībā no UV drukas, kas nestaipās un ir tikai matēta – solventa druka nodrošina elastību un iespēju noklāt nelīdzenas un nevienmērīgas virsmas.

UV drukas tehnoloģijas priekšrocības ir bagātīga krāsu palete, iespēja izdrukāt faktūras un plašas krāsu pāreju iespējas. Patīkams UV drukas bonuss mūsdienīgiem uzņēmumiem ir tas, ka ātrās krāsu nožāvēšanas rezultātā šī lielformāta drukas metode ir dabai daudz draudzīgāka un nekaitīgāka par citām. UV druka JMG Drukā sniedz arī iespēju drukāt visdažādākos gan maza, gan liela izmēra reklāmas un prezentācijas materiālus. Tā kā UV krāsa nožūst nekavējoties, visus Jums nepieciešamos materiālus ir iespējams izstrādāt daudz ātrāk nekā ar citām drukas tehnikām.

Konsultācijas par piemērotāko materiālu izvēli
• UV drukas materiāliem piemērota grafiskā dizaina izstrāde
• Materiālu saskaņošanas, piegādes un uzstādīšanas pārvaldīšana
• Ploterēšana – viens no lētākajiem un ātrākajiem veidiem vizuālās reklāmas izgatavošanai, kur no vinila līmplēves izgriež burtus, uzrakstus vai attēlus un ar transportplēves palīdzību izgrieztās detaļas (iepriekš atdalot nevajadzīgās līmplēves daļas) tiek pārnestas uz nepieciešamās virsmas
• Bigošana – process, kurā uz bieza papīra, kur paredzēti locījumi, tiek uzklātas taisnas, padziļinātas rievas (bigas). Izmanto grāmatu vāku, katalogu utt. ražošanā.
• Izgatavoto materiālu griešana un frēzēšana
• Drukas iespējas arī mazos (1 gab.) apjomos izmērā no A3
• Drukas materiālu izveide un pēcapstrāde
• Nestandarta formāta darbu izstrāde
• Montāža un demontāža vides reklāmām un iekštelpu ekspozīcijām

Lielformāta drukas cenas nosaka dažādi faktori, kā piemēram, vai nepieciešams izstrādāt grafiskā dizaina risinājumus, kādi ir nepieciešamo materiālu izmēri, izmantojamie materiāli, ražošanas termiņi un citas prasības. Lai uzzinātu vēlamā lielformāta drukas aptuvenās izmaksas, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu un mēs ar Jums sazināsimies.