...

Grafiskais dizains

UZŅĒMUMA IDENTITĀTES IZSTRĀDE | LOGO IZSTRĀDE | DRUKAS MATERIĀLU DIZAINA IZSTRĀDE | MĀJASLAPU DIZAINA IZSTRĀDE

Grafiskais dizains ir dažādu vizuālo elementu kopums, kas spēj nodot vēstījumu, radīt emocijas vai virzīt uz noteiktu mērķi. Grafiskais dizains kā vizuālās komunikācijas māksla palīdz radīt pārliecinošu uzņēmuma vizuālo, grafisko identitāti.

Grafiskā dizaina identitātē ietilpst noteikta stila izveidošana, lai piesaistītu vēlamo klientu uzmanību, risinātu stilistiskas vai vizuālas problēmas, un izceltu Jūsu uzņēmumu uz konkurentu fona. Labs grafiskais dizains ir kā pārdomāts cilvēka personiskais ārējais tēls, kas atstāj uz citiem cilvēkiem iespaidu, pēc kā tie vēlāk konkrēto personību atcerēsies. Jo efektīvāks tēls, jo labāk cilvēki to atceras un vairāk iespēju paveras komunikācijai, biznesam un profesionālai sadarbībai.

Profesionāls grafiskais dizains jebkuru ideju spēj pārvērst vizuāli patīkamā materiālā, kas vienlaikus ir gan viegli uztverams un saprotams, gan arī pievilcīgs noteiktai mērķauditorijai. Efektīvs, uzmanību piesaistošs dizains spēj nodot noteiktu vēstījumu un rosināt klientu rīkoties. Lai arī laba grafiskā dizaina piemēri nereti izskatās viekārši, tā tas ir tāpēc, ka tos izveidojuši un noslīpējuši profesionāli grafiskā dizaina speciālisti. Šādiem speciālistiem ir pieredze un zināšanas tajā, kā kopā darbojas teksts, vizuālie jeb grafiskie elementi, un kā tos pielāgot specifiskai mērķauditorijai, tirgum vai nozarei.
Ja iepriekš neesat piedalījies grafiskā dizaina izstrādē, Jums visdrīzāk maz izteiks grafiskā dizaina skaidrojums un tā sastāvdaļu uzskaitījums. Tāpēc iesakām uzticēties profesionāļiem un sazināties ar mums vai apskatīt mūsu paveikto darbu sadaļu.

Labs grafiskais dizains ir viegli uztverams, “vienkāršs” un šķietami universāls. Tas reizēm mēdz radīt ilūziju, ka grafisko dizainu ir arī vienkārši izstrādāt. Tomēr profesionāli grafiskie dizaineri zina, cik daudz prasmju, teorētisko zināšanu un pieredzes nepieciešams, lai izveidotu stratēģiski veiksmīgus grafiskā dizaina elementus.

• Augstas kvalitātes materiālu izstrādi
• Izpildes termiņu sākot no vienas dienas
• Zemākas cenas lielākiem pasūtījumiem
• Profesionālas konsultācijas idejas izstrādei

Grafiskā dizaina izmaksas ir cieši saistītas ar Jūsu vēlmēm, darba specifiku un apjomu. Lai noteiktu aptuvenās cenas, lūdzu, aizpildiet zemāk redzamo formu.

Grafiskā dizaina izveides cenā iekļauti visi pakalpojumi no idejas radīšanas līdz maketēšanai un gala produkta izstrādi.
    - obligāti aizpildāmie lauki