...

Zīmogu izgatavošana

Kad nepieciešams zīmogs?

Zīmogs ir svarīgs rīks, kam ir gan oficiāli apstiprinoša funkcija (piemēram, uz pavadzīmēm, pie ārsta), gan informatīva nozīme (norādot dokumenta statusu – izpildīts, kopija, nodots izskatīšanai), gan arī iespēja veidot uzņēmuma grafisko identitāti. Zīmoga izgatavošanā svarīga precizitāte, jo vienu zīmogu paredzēts lietot ilgāku laiku, un zīmogi parasti komunicē uzņēmumam un klientam svarīgu informāciju.

JMG druka piedāvā dažāda veida un funkciju zīmogu izgatavošanu jebkurām klientu vajadzībām. Piedāvājam vairāk kā 15 dažādu veidu zīmogus (strādājām tikai ar Shiny zīmogu korpusiem), kā arī tinti un zīmogu spilvenus.

JMG druka piedāvā plaša klāsta zīmogu izgatavošanu dažādām uzņēmuma vajadzībām. Izgatavojam taisnstūra zīmogus dažādos izmēros un krāsās.
Taisnstūra zīmogu izgatavošana parasti notiek, lai uzņēmumi varētu ātri un ērti klientam vai sadarbības partnerim nodot savus rekvizītus, adresi un līdzīgu, svarīgu informāciju.
Apaļo zīmogu izgatavošana piemērota dažādiem dokumentiem un izziņām, tajā ērti var iekļaut uzņēmuma logo, kas palīdz pastiprināt un nokomunicēt uzņēmuma grafisko tēlu. Piedāvājam gan kabatas zīmogu izgatavošanu ar metāla pogu un vietu spilventiņam vai “Flash” flomasteru. Tāpat izgatavojam zīmogus apaļajās “Flash”, “Duo Stamp” un “Printer Line” tehnikās.
Mazos zīmogus jeb flomastera tipa kabatas spiedogus (“Flash Handy Stamp”) iesakam pasūtīt, ja zīmogu nepieciešams izmantot ārpus biroja. Šāda tipa zīmogu izgatavošana paredz to, ka zīmoga spilvens tiek iestrādāts korpusā, tāpēc to nav nepieciešams atsevišķi nēsāt līdzi.
Arī datumzīmogu un numeratoru izgatavošanai piedāvājam Jums plašu produktu klāstu. Pieejami gan rokas numeratori bez laukuma gumijai, metāla automātiskie ciparu numeratori, “Printer line” ciparu numeratori, “Heavy Duty” profesionālās sērijas spiedogus, izgatavojam arī zīmogus – mini datumu vai ciparu numeratorus (piemēram, datuma uzspiešanai).
Zīmogpildspalvu izgatavošana notiek, pildspalvas korpusā iestrādājot nelielu zīmogu. Piedāvājam zīmogpildspalvu izgatavošanu ārstiem, ekspeditoriem un jebkuras citas profesijas pārstāvjiem. Zīmogpildspalvas palīdz ērti nodot neliela apjoma informāciju. Mūsu piedāvātās zīmogpildspalvas “Sainar” pieejamas ar vairāku krāsu zīmogu izgatavošanas iespējām komplektā ar velūra vai mākslīgās ādas maciņu ērtai zīmogpildspalvas uzglabāšanai.
Reljefa zīmogu izgatavošana – piedāvājam gan kabatas, gan galda, gan arī “Heavy duty” reljefa zīmogus. Tāpat izgatavojam metāla turētājus-ieliktņus plēves uzlīmju uzspiešanai. Reljefa zīmogi paredzēti gan kā estētiski grafiskā dizaina elementi, gan arī kā rīki papildus dokumentu aizsardzībai.
Zīmogu izgatavošanas procesā nedrīkst aizmirst arī par tinti un spilveniem zīmogiem. Piedāvājam dažāda veida tintes un atšķirīgu materiālu zīmogu spilvenus, lai Jūsu zīmoga

Zīmogu izgatavošanas izmaksas atšķiras atkarībā no dažādiem faktoriem – zīmoga izmēra, veida, tintes veida un citām zīmogu īpašībām. Palīdzēsim saprast Jums izdevīgāko un piemērotāko zīmogu izgatavošanas veidu. Lai uzzinātu aptuvenās izmaksas zīmogu izgatavošanai, lūdzu, aizpildiet zemāk atrodamo formu, un mēs ar Jums sazināsimies.
    - obligāti aizpildāmie lauki