...

Pilna servisa kopētava

KOPĒŠANAS DARBI | MELNBALTA UN KRĀSAINA IZDRUKA | LAMINĒŠANA | IESIEŠANA SPIRĀLĒ

Mūsdienīga pilna servisa kopētava ar modernām drukas darbu apstrādes iekārtām, plašu piedāvājumu un kompetentiem darbiniekiem. JMG Drukas pilna servisa kopētavas speciālisti ir pieredzējuši un profesionāli industrijas līmeņa speciālisti, kuri palīdzēs Jums atrast veiksmīgāko risinājumu dažādu drukas materiālu izveidē.

JMG Drukas kopētava piedāvā melnbaltus un krāsainus kopēšanas darbus uz plaša spektra papīriem. Kopētavas kapacitāte ir ļoti plaša, piedāvājot dažādu materiālu drukas, pavairošanas un apstrādes darbus uz dažāda izmēra papīriem, gan mazā, gan lielā apjomā, ar dažādām papildus apstrādes iespējām. Lai kāda būtu Jūsu ideja, pilna servisa kopētavas komanda atradīs veidu, kā to izpildīt.

• kopēšana – krāsainā vai melnbaltā izdruka uz Jūsu izvēlēta papīra
• drukāšana – krāsainā vai melnbaltā drukāšana no faila
• rasējumu un tehnisko dokumentu izdruka dažādos izmēros
• locīšana – ar rokām (mazām tirāžām) vai automātiskā (lielām tirāžām)
• iesiešana spirālē – iesiešanu metāla spirālē nodrošinām materiāliem līdz 500 lapām • skenēšana – dokumentu digitalizācija melnbalti, krāsās, dažādos izmēros. Kopētavā uz vietas un uzreiz veicam skenēšanu līdz A3 izmēram. Ja nepieciešami skenēšanas darbi lielakiem izmēriem, tad aptuvenais izpildes termiņš – līdz nedēļai.
• laminēšana – ar iespēju izvēlēties laminēšanas plēves biezumu un veidu (glancēts vai matēts). Laminējam dažādos izmēros – gan maza izmēra druku, gan lielformāta drukas darbus
• sūtījumu piegāde – iepriekš pasūtot, iespējams saņemt materiālus jebkurā adresē
Jūsu ērtības JMG Drukas pilna servisa kopētavā ir prioritāte! Pakalpojumus iespējams saņemt, gan iesūtot failus e-pastā un atnākot pakaļ pasūtījumam, kad tas izpildīts, gan arī nākt tos izprintēt, nokopēt vai ieskenēt pašiem klātienē. Mūsu pilna servisa kopētava atrodas Jūrmalā, Nometņu ielā 6-9 ar ieeju no Lībiešu ielas. Kopētava strādā no 9 līdz 17 katru darba dienu no pirmdienas līdz piektdienai.
Visi Jums nepieciešamie kopēšanas, printēšanas un citi pilna servisa kopētavas pakalpojumi tiek veikti ar modernām iekārtām, nodrošinot gala rezultāta kvalitāti un precizitāti.

Vēlaties uzzināt izmaksas savu vēlmju īstenošanai? Kopēšanas, drukāšanas un pilna servisa kopētavas pakalpojumu izmaksas atšķiras atkarībā no dažādiem faktoriem – materiālu izmēriem, nepieciešamajiem daudzumiem, termiņiem un citiem parametriem.
Ar biežāk pieejamo kopēšanas, drukas, laminēšanas, iesiešanas un citu pakalpojumu cenām pilna servisa kopētavā JMG Druka varat iepazīties uzņēmuma pakalpojumu cenrādī.
Lai uzzinātu aptuvenās izmaksas kopētavas pakalpojumu individuāliem pasūtījumiem, lūdzu, aizpildiet zemāk atrodamo formu, un mēs ar Jums sazināsimies.

Plašāku informāciju par mūsu pilna servisa kopētavas piedāvājumu un atbildes uz jautājumiem iespējams iegūt, zvanot kopētavai pa tālruni +37128236606 vai sazinoties ar mums elektroniski, rakstot ziņu uz [email protected].
JMG pilna servisa kopētavas un digitālās drukas jaunumus visātrāk iespējams uzzināt, sekojot mums sociālās saziņas vietnē Facebook.
    - obligāti aizpildāmie lauki